Şirketin MAĞAZASINDA DEĞİŞTİRME veya iade politikası

Son güncelleme: 1/2/2021

Not: Tüm değiştirme veya geri ödemeler yalnızca mallar orijinal durumundaysa ve değiştirilmemiş veya kullanılmamışsa uygulanır.

Alınan mallardan memnun değilseniz ve nakliye işlemi sırasında ürünün bir olay kusuru olması veya bir fabrika isteği veya hatasından farklı bir ürün almanız nedeniyle bunları değiştirmek veya değerini geri almak İSTİYORSANIZ, YAPMANIZ gereken tek şey müşteri hizmetleri numarası üzerinden bizimle iletişime geçmektir ve size sonuna kadar hizmet vereceğiz.

Siparişi veya bir kısmını DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSANIZ:

Siparişinizin alındığı tarihten itibaren 7 gün içinde müşteri hizmetleri numarasını arayarak ve değiştirme siparişini kaydederek, değiştirmek istediğiniz ürünleri ve almak istediğiniz yeni ürünleri kendilerine bildirerek size hizmet vermekten mutluluk duyarız ve çalışanlarımız size sonuna kadar hizmet verecektir. Not: Yeni ve değiştirilmiş malların sevkiyatın BEDELİ MÜŞTERİNİN aitt olacağını göz önünde bulundurarak lütfen teslimat numarasının teslimat bağlantısını tutun.

Siparişi veya bir kısmını iade ETMEK İSTİYORSANIZ:

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde iade talebinizi kayıt altına almak, iade etmek istediğiniz ürünleri bilgilendirmek ve değerini geri kazanmak için müşteri hizmetleri numarasını arayarak sizlere hizmet vermekten mutluluk DUYARIZ ve çalışanlarımız size eksiksiz hizmet verecektir. İade edilen malları teslim etmek için nakliye firmasının en yakın şubesine yönlendirileceksiniz. Malların ulaşması ve iade talebinin onaylanmasından sonra çalışanlarımız sizinle iletişime geçecek ve iade edilen malın bedelini alma yöntemini belirleyecektir. Not: Yeni ve değiştirilmiş malların sevkiyatının BEDELİ MÜŞTERİNİN aitt olacağını göz önünde bulundurarak lütfen teslimat numarasının teslimat bağlantısını tutun.
İade talebi onaylandıktan sonra, iade edilen mallar değerini malların bedeli aynı değerine sahip bir kupon aracılığıyla geri alabilir, ücretsiz bir hediye ile bir yıl boyunca geçerli olan herhangi bir zamanda şirketin çevrimiçi mağazasından satın almak için kullanabilirsiniz.

Ya da malların değerini hesabınıza nakit olarak aktarmak için hesap numaranızı bize verdikten sonra bir banka havalesi yoluyla nakit olarak iade malların değerini geri alabilirsiniz.